حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

لغو تبلیغات سیاسی در اسپاتیفای در سال ۲۰۲۰

اسپاتیفای

لغو تبلیغات سیاسی در اسپاتیفای در سال ۲۰۲۰

بهترین استریم موسیقی دنیا (اسپاتیفای) در چند هفته گذشته اعلام کرده است که در اوایل سال ۲۰۲۰ دیگر تبلیغات سیاسی را پخش نخواهد کرد.

شرکت اسپاتیفای دلیل لغو تبلیغات سیاسی در اسپاتیفای را  ناتوانی اطلاع رسانی و دشوار بودن این‌گونه تبلیغات اعلام کرده است و این سرویس پخش موسیقی محبوب اعتراف کرد که ابزار قوی لازم برای بررسی تبلیغات درمورد ادعاهای دروغین و گمراه کننده را ندارد و اینکار مسئولیت‌ پذیری بالایی می‌خواهد.

این شرکت هیچ‌گاه درآمد های خود را ازتبلیغات سیاسی را آشکار نکرده است و بطور دقیق این درآمد را اعلام نمی‌کند.

شرکت اسپاتیفای گفته است که لغو تبلیغات سیاسی فقط  در ایالات متحده آمریکارا تحت تاثیر قرار می‌دهد وگویا این خبر سیاست مداران این کشور خوش‌حال نکرده است، باتوجه به نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری، نامزد هابرای ریاست جمهوری آسیب جدی می‌بینند و این تبلیغات مؤثر را از دست داده اند.

با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری در سال ۲۰۲۰ سایر فناوری ها مثل فیس بوک و… تحت فشار تبلیغات قرار می‌گیرند تا اطلاعات و تبلیغاتی نادرست را اعمال کنند.

اسپاتیفای

تبلیغات سیاسی فقط در کشور آمریکا امکان پذیر بوده وکاربران این کشور قابل رد کردن تبلیغات سیاسی را هم نداشتند.

کاربران اسپاتیفای ازاین خبر بسیار خوش‌حال شده اند و نظر اکثر کاربران این می‌باشد که موسیقی یک ابزار گردآوری وآرامبخش می‌باشد و نیازی ندارد درهنگام گوش دادن به موسیقی تبلیغات سیاسی را گوش کنند.

پیش از این توئیتر لغو تبلیغات سیاسی را اعلام کرد و تبلیغات سیاسی در این شبکه اجتماعی کاملا ممنوع می‌باشد.

هم‌چنین گوگل هم در مورد تبلیغات سیاسی دروغین هشدار داده است و اعلام کرده به هیچ عنوان از تبلیغات سیاسی که بطور آشکار دروغ می‌باشند حمایت نخواهد کرد و فقط تبلیغات بامحدودیت خاصی انجام می‌گردد.

ناگفته نماند که شرکت گوگل از سال۲۰۱۸ مبلغ ۱۵۵میلیون دلار از تبلیغات سیاسی درآمد کسب کرده و پس از لغو این تبلیغات دچار زیان شد.

مدیر شرکت اسپاتیفای اعلام کرده است که این اپلیکیشن پرطرفدار را به‌طور چشمگیری گسترده خواهد کرد و قابلیت های جذاب دیگری به آن اضافه خواهد کرد.

این اپلیکیشن را با اکانت یک ماهه و قیمت ۱۰ دلاری از تمامی فروشگاه ها می‌توانید فعال کنید اما در گیفت ایران با بهترین قیمت می‌توانید برای خرید گیفت کارت اسپاتیفای اقدام کنید.

گیفت ایران2
ارسال دیدگاه
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X